ul. Niecała 14, 32-700 Bochnia

Selvert – Zabieg Floral

sprawdzone i nowe, często orientalne składniki ekscytują nie tylko profesjonalistów. Urzekają obecnością wielu kwiatów. Zabieg jest polifunkcyjny, bo rozwiązuje wszelkie problemy występujące w tym rejonie twarzy i odpowiada na ich etymologiczne przyczyny. Zwalcza,,kurze łapki” i linie powodowane marszczeniem brwi i czoła, odwodnienie i suchość, glikację kolagenu i elastyny, opadanie lub obrzęk powiek, ciemne kręgi, worki” pod oczami i oznaki zmęczenia.

Jest odpowiedzią na problem cienkości skóry i małej ilości lipidów, na kruchość i wrażliwość skóry w tym miejscu, konsekwencje nieustannej aktywności (mrugamy około 20.000 razy dziennie) oraz na wyniki działania słońca i środowiska. Redukuje przepuszczalność naczyniową i ciemne kręgi (degradacja bilirubiny).

FLORAL jest przeciwzmarszczkowy. Odżywia, nawadnia, regeneruje
i rozjaśnia. Zmniejsza ilość melaniny. Zwiększa syntezę kolagenu
i elastyny. Daje efekt liftingu powiek. Zwiększa metabolizm komórkowy i drenaż limfatyczny. Optymalizuje połączenie skóry właściwej z naskórkiem. Działa restrukturyzacyjnie (pomaga zachować właściwości mechaniczne skóry: elastyczność i jędrność). Działa lipolitycznie. Energizuje i rewitalizuje. Odmładza i chroni.