ul. Niecała 14, 32-700 Bochnia

Cryolift

Jest to metoda, poparta badaniami medycznymi, która łączy działanie substancji odmładzających i przywracających młodzieńczą aktywność skóry z efektem krioterapii. Zjawisko krioterapii wykorzystuje działanie ujemnych temperatur do celów terapeutycznych. Zabieg przeprowadza się za pomocą aparatu z sondą uwalniającą zimno o temperaturze od -10 do – 18C . Gwałtowne oziębienie skóry powoduje zwiększone mikrokrążenie, dotlenienie i odżywienie komórek oraz lepsze wykorzystanie wtłaczanych później składników aktywnych. Znakomicie ujędrnia skórę twarzy, szyi i dekoltu, unosi opadające policzki, w znaczny sposób zmniejsza tzw. chomiki. Może byc stosowany do ujędrniania skóry na brzuchu, biuście (np. po ciąży). Jest on całkowicie bezbolesny. Skóra odzyskuje jędrność, elastyczność oraz blask.


WSKAZANIA
Odświeża i pobudza skórę.
Przywraca owal i dawne rysy twarzy.
Unosi opadające policzki i zmniejsza „chomiki”.
Ujędrnia wewnętrzną część ramion, zwiotczałą skórę brzucha i biustu.
Wspomaga leczenie rozstępów.

PRZECIWWSKAZANIA
Problemy z zatokami,
Opryszczka,
Migreny,
Przeziębienia.

UJĘDRNIANIE
Cryolift oddziałuje na poziomie:  naskórka,
skóry właściwej,
tkanki podskórnej,
przyspiesza mikrokrążenie.

CRYOLIFT zmiany w skórze pod wpływem zimna

Kontrolowane znieczulenie – nagłe zahamowanie przewodzenia nerwowego.
Szok termiczny
Paradoks naczynioruchowy skurcz → rozkurcz naczyń krwionośnych « efekt pompujący ».
Dermokrioforeza – zwiększenie przepuszczalności skóry i penetracji składników aktywnych.
Dotlenienie.

Do wtłaczanych substancji należą:

 NCTF żel – kluczowy składnik wykorzystywany w zabiegu Wyjątkowy kompleks polirewitalizujący – stanowi bombę składników odżywczych. Jest bogaty w witaminy, aminokwasy, koenzymy, kwasy nukleinowe i antyoksydanty. Posiada właściwości intensywnie regenerujące skórę. Stymuluje różnorodne reakcje biochemiczne w skórze.

 Kolagen żel – składnik intensywnie nawilżający Cząsteczki frakcjonowanego trójpeptydu kolagenu. Zatrzymuje wodę w tkankach łącznych. Silnie nawilża skórę.

 DNA żel – składnik silnie regenerujący Otrzymywany z kawioru łososia. Stosowany do syntezy protein z aminokwasów. Kondycja skóry zależy bezpośrednio od odpowiedniej struktury.