SNAILMED

Snailmed – Zamień ilość na jakość.
Światowy lider prosto z Polski

Snailmed to Polski producent naturalnych eko kosmetyków z czystym śluzem ślimaka który znajdziesz zawsze na pierwszym miejscu w składzie.

Co charakteryzuje Snailmed?

Jakość.Wieloletnie badnia nad śluzem ślimaka i formulacjami produktów, które są już dostępne niemalże na całym świecie. Snailmed to nie marka drogeryjna, masowa. To średniej wielkości Polski producent, który „pocztą pantoflową” i świetną jakością zdobył sobie serca osób, które cenią przede wszystkim jakość i skuteczność. Powszechna bylejakość powoduje, że wielu klientów po wypróbowaniu preparatów Snailmed wiernie się ich trzyma. Jako pierwsi na świecie stworzyliśmy naszym zdaniem produkty idealne, które zadowolą najbardziej wybrednych ale też pozwolą nam z czystym sumieniem własnymi nazwiskami podpisywać każdy z nich.

W naszych produktach znajdziesz wyłącznie prawdziwy czysty śluz ślimaka,
nie są to chemiczne/sprowadzane z Azji komponenty.Czym wyróżnia się Snailmed Polska na tle innych produktów ze śluzem ślimaka?

Wyniki badań potwierdzają znaczną redukcję zmarszczek już po 4 tygodniach stosowania, głębokie nawilżenie i zwiększenie elastyczności skóry, wyrównanie powierzchni i kolorytu oraz niesamowita skuteczność w walce z oznakami starzenia się skóry i szkodliwym wpływem makijażu na skórę. Produkty Snailmed zostały zweryfikowane i przyjęte do bazy leków i środków ochrony zdrowia. BLOZLinia dermokosmetyków Snailmed tworzona jest z najwyższej jakości komponentów oraz produkowana od A do Z w Polsce. Dziękujemy, że nas znalazłaś/eś.Nazwa składnika kosmetycznego: snail secretion filtrate jest jedynie nazwą handlową wymaganą prawnie, którą każda firma produkująca kosmetyki ze śluzem ślimaka jest zobligowana użyć. Sam śluz ślimaka może różnić się swoją jakością i stężeniem. W produktach Snailmed drogocenny śluz stanowi zawsze optymalne stężenie (jest go najwięcej w każdym z produktów) optymalnie dla ludzkiej skóry i znajduje się przy tym na pierwszym miejscu w składzie.Specjaliści od skóry

Przebyliśmy długą drogę, aby w małych pojemnikach zamknąć lata naszych badań doświadczeń oraz drogocenne właściwości czystego śluzu ślimaka, pozyskiwanego w zupełnie bezpiecznym dla ślimaków procesie.

Na rynku znaleźć można wiele produktów ze śluzem (niestety zwykle sprowadzanych z Chin), większość z nich zawiera niewielką ilość śluzu lub chemiczny zamiennik. Trzeba być bardzo czujnym. Nazwa Snail Secretion Filtrate to oficjalna nazwa na śluz ślimaka, jakiej należy użyć produkując kosmetyki ze śluzem. Sam śluz może być sprowadzany z wielu miejsc przez co różna jest też jego jakość. Wielu producentów błędnie szczyci się wieloprocentowym filtratem/ekstraktem.

UWAGA: Wspomniany ekstrakt/filtrat to nic innego jak roztwór wody oraz nieznanej ilości śluzu. Brak więc informacji ile naprawdę jest śluzu oznacza że prawdopodobnie niewiele. Zdarzają się producenci, którzy w swoich produktach nie posiadają wody. Takie produkty z automatu powinny zostać pominięte przez konsumentów, oznacza to że woda została dodana do śluzu i wymieszana z nim. Wybierajmy uczciwe produkty.

Śluz ślimaka to bardzo drogi i ciężki w produkcji składnik. Oczywiście jeżeli produkcja jest przeprowadzana prawidłowo a żadnemu ślimakowi nie dzieje się krzywda. Warto spytać producenta czy posiada informację ile DOKŁADNIE jest śluzu w danym produkcie. Nie trzeba pytać nas gdyż dokładną informację umieszczamy na każdym z pudełek.Jakie pytania często zadajemy w wyszukiwarce?

Jaki krem pod oczy? Najlepszy krem ze śluzem ślimaka? Najlepszy krem pod oczy? Czy warto stosować krem na noc? Jaki krem ze śluzem ślimaka? Śluz ślimaka na trądzik? Co dobrego na trądzik? Jaki krem do cery naczynkowej? Jaki krem do twarzy po 40? Jaki krem do twarzy? Krem 50+ Jakie kosmetyki wybrać? Co wybrać na trądzik bez recepty? Maść na blizny? Co jest najlepsze na blizny? Domowe sposoby na trądzik. Jakie serum pod oczy. Serum z witaminą C. Jakie serum do twarzy? Serum regenerujące. Krem nawilżający. Co na suchą skórę?

Na wszystkie te pytania najlepszą odpowiedzią jest zdecydowanie Snailmed.

Gorąco polecamy nasze maści do stóp, kremy do stóp, kremy do rąk, krem pod oczy. Krem dla mężczyzn. Ba!, najlepszy krem dla mężczyzn. Nasze serum do twarzy oraz maski regenerujące na noc. Życzymy pięknego dnia.Kremy pod oczy ranking, frezarka do stóp, masażer do stóp, krem do stóp, maść do stóp, tarka do stóp, krem do stóp z mocznikiem, sól do stóp spray do stóp, peeling do stóp, peeling stóp, ogrzewacz do stóp, zasypka do stóp. Trądzik różowaty, domowe sposoby na trądzik. Jaki krem pod oczy? Najlepszy krem ze śluzem ślimaka? Najlepszy krem pod oczy? Czy warto stosować krem na noc? Jaki krem ze śluzem ślimaka? Śluz ślimaka na trądzik? Co dobrego na trądzik? Jaki krem do cery naczynkowej? Jaki krem do twarzy po 40? Jaki krem do twarzy? Krem 50+ Jakie kosmetyki wybrać? Co wybrać na trądzik bez recepty? Maść na blizny? Co jest najlepsze na blizny? Domowe sposoby na trądzik. Jakie serum pod oczy. Serum z witaminą C. Jakie serum do twarzy? Serum regenerujące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *