PHYRIS 🧖‍♀️

Kosmetyki niemieckie Phyris to wysokiej jakości kosmetyki niemieckie z ponad 70-letnią historią. Dzięki unikalnej recepturze posiadają wyjątkowe właściwości lecznicze, które sprawdzają się przy różnych typach cer. Phyris to kosmetyki niemieckie tworzone we własnym laboratorium w niezwykłą precyzją i starannością. Dlatego są tak chętnie wybierane jako kosmetyki do salonu kosmetycznego.

EKSKLUZYWNE DERMOKOSMETYKI

W ofercie Phyris znajdziesz ekskluzywne dermokosmetyki, które poprawią kondycję Twojej skóry. Naturalne składniki, które wykorzystujemy w naszych preparatach, są bowiem w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju skóry.

PROFESJONALNE DERMOKOSMETYKI

Wśród ponad stu produktów znajdziesz u nas też profesjonalne dermokosmetyki, które pomogą Ci zregenerować skórę w salonie i dostarczyć jej niezbędnych substancji odżywczych. W naszej ofercie znajdziesz preparaty do stosowania zarówno na dzień, jak i w nocy. Wszystko zależy od tego, z jakim problemem skórnym się zmagasz.

DERMOKOSMETYKI DO TWARZY

Wszyscy wiemy, jak ważna jest pielęgnacja twarzy. Dlatego wśród produktów Phyris znajdziesz dermokosmetyki do twarzy. Włączając je do codziennej pielęgnacji zadbasz nie tylko o jej odpowiednie oczyszczenie, ale także o nawilżenie czy ochroną przed promieniami UV.

DOBRE DERMOKOSMETYKI DO TWARZY

Dobre dermokosmetyki do twarzy to takie, które działają i co najważniejsze – nie uczulają. Taką cechę posiadają właśnie produkty Phyris. Mamy w ofercie kosmetyki na naczynynka, kosmetyki anti aging, kosmetyki nawilżające, czy dla cery trądzikowej.

LUKSUSOWE DERMOKOSMETYKI

Phyris to także luksusowe dermokosmetyki z retinolem, kwasem hialuronowym, czy nanoSrebrem. Sięgnij po specjalistyczne linie kosmetyków i podaruj skórze najlepsza odżywczą regenerację. Szybko zobaczysz, że Phyris to wysoka jakość i widoczne efekty.

KOSMETYKI SELEKTYWNE

W naszej ofercie znajdziesz także kosmetyki selektywne i luksoswe kosmetyki z linii Luxesse. Idealnie uzupełnią Twój codzienny rytuał pielęgnacji skóry. Z naszą pomocą zadbasz o skórę wokół oczam, skórę dłoni, czy dekolt. Nie zwlekaj więc i zapoznaj się z naszą ofertą. https://www.instagram.com/p/CHxQmWihnEI/?igshid=1fpb5xammowid

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *