Nowość 2020! Siedmiokrotna moc nawilżająca twoją skórę!

Efektem regularnego stosowania serii kosmetyków Repagen® Hyaluron Selection 7 jest wypełnienie konturów twarzy (dzięki intensywnemu nawodnieniu), ujędrnienie i uelastycznienie skóry oraz wyraźne spłycenie zmarszczek i bruzd dzięki zawartości:

  • kwasu hialuronowego o pięciu różnych typach cząsteczek, który zapewnia maksymalną aktywność zarówno na powierzchni naskórka, jak i w głębokich warstwach. Uzyskane w ten sposób nawodnienie tkanek sprzyja przenikaniu innych składników biologicznie czynnych,
  • kompleksu kwasu poliglukuronowego z ekstraktem drożdży, który sprzyja syntezowaniu własnego kwasu hialuronowego przez skórę; wspiera syntezę elastyny, poprawiając sprężystość skóry,
  • ekstraktu z liści Alpina galanga, znanej również jako tajski imbir czy dziki kardamon, który stymuluje tworzenie enzymu HAS2, który z kolei aktywuje syntezę przez skórę własnego kwasu hialuronowego. Znany w Chinach już w XII wieku, a obecnie bardzo popularny jako roślina lecznicza, posiada właściwość zwalczania niebezpiecznych dla zdrowej skóry grzybów i bakterii, w tym gronkowca złocistego.

24H HYDRA CREAM

Odżywczo-napinający krem na dzień i na noc optymalnie zaopatruje skórę w wilgoć, kumulując ją na wiele godzin po aplikacji.

Obecność precyzyjnie dobranych składników biologicznie czynnych, stwarza doskonałe warunki do pobudzenia w skórze systemów naprawczych.

Połączenie 5-ciu typów kwasu hialuronowego z witaminą E, tridekanem i undekanem stanowi bazę dla aktywności pozostałych składników z grupy anti-aging. Udowodnione naukowo przeciwstarzeniowe działanie ekstraktu z liści Alpinia galanga przyczynia się do wygładzenia skóry, poprawy jej napięcia i elastyczności.

Dzięki delikatnej, doskonale wchłanianej przez naskórek konsystencji 24h HYDRA CREAM polecany jest dla każdego typu skóry dojrzałej, szarej, zmęczonej, źle tolerującej ciężkie i tłuste kremy. Nie pozostawia na jej powierzchni tłustego filmu. Po aplikacji kremu skóra jest matowa i aksamitna w dotyku.

HYDRA FLUID

Koncentrat składników aktywnych o żelowej konsystencji przeznaczony jest dla każdego typu skóry dojrzałej tłustej i mieszanej do aplikacji na skórę twarzy i szyi jako baza dla 24H HYDRA CREAM.

Wysokoskoncentrowana zawartość 5-ciu różnych typów kwasu hialuronowego przyczynia się do liftingu, a tym samym wygładzenia skóry twarzy.

Efekt ten zostaje wsparty kompleksem kwasu poliglukuronowego z ekstraktem drożdży. Pobudza on syntezę własnego kwasu hialuronowego, wypełniając tym samym zmarszczki i bruzdy od wewnątrz. Dodatkowo obecność seryny wzmacnia strukturę naturalnej bariery ochronnej naskórka, blokując zasoby wilgoci w skórze oraz zmniejszając podatność na podrażnienia.

HYDRA EYE CARE CREAM

Aksamitny krem anti-aging do pielęgnacji delikatnej skóry okolic oczu.

Wielopostaciowy kwas hialuronowy stanowi doskonałą bazę kremu bogatego w składniki pochodzenia naturalnego. Należy do nich między innymi olej z nasion słonecznika. O jego wyjątkowości decyduje bogaty skład oparty w 90% na obecności cennych kwasów tłuszczowych NNKT i witaminy E. Wzmacnia barierę ochronną naskórka poprzez stymulowanie produkcji ceramidów i cholesterolu – dwóch głównych składników zdrowych komórek skóry.

Dodatkowo ekstrakt z hydrolizowanych drożdży oraz ekstrakt z liści Alpinia galanga poprawiają w widoczny sposób stan napięcia skóry, spłycają drobne zmarszczki i hamują proces powstawania nowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *