Metoda Swiss Color specjalizuje się w pięknych rozcieniowanych ustach.

Nie lubimy pigmentacji podobnych do makijaży wieczorowych, jednak na życzenie klienta potrafimy uzyskać taki efekt.

Kontur ust z plastycznym cieniowaniem to idealny sposób na podkreślenie atrybutu kobiety, który niejednokrotnie przyciąga wzrok niczym magnes.

Jeśli zaznaczamy kontur kolorem, który wybraliśmy na całą pigmentację, wówczas efekt będzie naturalny. Możemy obrysować kontur 2-3 tony ciemniejszym kolorem z podobnej gamy kolorystycznej, wówczas pięknie zaznaczymy usta. Taki system sprawdza się również w przypadku naturalnie rozmytych konturów z ubytkami.Jeśli decydujemy się poszerzać usta, nie powinnyśmy przekraczać tzw. zdrowej granicy 1-2 mm, wszystko powyżej może wyglądać zbyt klaunowato, a różnica pomiędzy skórą i czerwienią wargową będzie się odznaczała, ponieważ struktura skóry jest inna. Bezpiecznie jest zachować umiar w myśl zasady „mniej znaczy więcej”Aby usta nabrały pełniejszego kształtu cieniujemy je w owal lub kółko i zostawiamy pusty środek, uzyskamy wówczas efekt 3D , najbardziej pożądany u klientek.Dla wykończenia można zastosować liplight wokół ust lub tylko na 2/3 wargi górnej, jasny cień sprawi dyskretne wrażenie pełności.

Na szkoleniach Swiss Color pokazujemy wiele technik, które otworzą Państwu oczy na ogromne możliwości pigmentacji. Z paletą barw mikropigmentów Swiss Color można stworzyć najbardziej bajeczne usta, jakie tylko sobie wymarzycie, wszystko jest możliwe, musisz tylko wiedzieć, jak to zrobić.