ALTERNATYWA DLA INWAZYJNYCH ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCH

Zabieg do skóry:

  • Dojrzała
  • Zmęczona

Zalecany przy problemach skórnych:

  • Obniżone napięcie skóry
  • Zaburzenia owalu twarzy

SILNY NIECHIRURGICZNY LIFTING O DZIAŁANIU ODBUDOWUJĄCYM – WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEKZABIEG O PODWÓJNYM DZIAŁANIU WYSZCZUPLAJĄCYM I LIFTINGUJĄCYM

Linia Slim Face Lift została opracowana zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą skutecznie zredukować oznaki starzenia się skóry, bez odwoływania się do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Produkty mają za zadanie poprawić rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, która z wiekiem przemieszcza się do dolnych partii twarzy, co powoduje wiotczenie skóry na policzkach i powstawanie podwójnego podbródka.

Dodatkowo składniki aktywne Slim Face Lift wpływają na poprawę  wyglądu obwisłych policzków i zmian w obrębie owalu twarzy.

SLIM-EXCESS® toskładnik, uzyskany z czerwonych alg, który działa bezpośrednio wewnątrz komórek tłuszczowych, stymulując ich redukcję.

Badania in vivo tego składnika wykazały widoczne rezultaty.

 Efekt odbudowujący i wyszczuplający uzyskany w ciągu 4 tygodni:

– kąt pomiędzy brodą i policzkiem,

– redukcja podwójnego podbródka,

–  zwiększenie elastyczności skóry.

UPLEVITY™ to innowacyjny peptyd uzyskiwany biotechnologicznie, pozwalający pokrzyżować szyki procesom starzenia i skutecznie redukować efekty działania prawa ciążenia w postaci obwisłej skóry i zmiany owalu twarzy. W wyniku połączenia działań tych dwóch składników uzyskujemy widoczny efekt odmłodzenia i ujędrnienia skóry.